Чому жінкам потрібно носити сукні?


Коли жінка одягає сукню, вона змінюється. Кожна з вас помічала це за собою, чи не так? Постава рівніша, підборіддя вище, відразу хочеться красиво прибрати волосся і підфарбувати губки. Хода стає летючою! Цього не можуть не помічати чоловіки, і ... ох ці погляди!)

В сукні жінка стає кокеткою!

А ви ніколи не замислювалися чому так відбувається?


У давнину вважалося, що жінка підживлюється енергією знизу, енергією Землі (так вона отримувала силу для материнства), а чоловік - зверху. Коли жінка одягає брюки або джинси, вона тим самим порушує свій енергетичний зв'язок із Землею і підживлюється за чоловічим типом, починає взаємодіяти з чоловіком як чоловік.


Більш сучасна версія може бути такою: це відбувається, тому що в дитинстві до нас встигають донести, що дівчатка - це дівчатка, а хлопчики - це хлопчики, за допомогою різного одягу, в який одягають дітей. На дівчаток в дитячих садах завжди красуються платтячка, а на хлопчиках штани, шорти. А в свята дівчаток взагалі одягають в яке-небудь гарне святкове плаття, дають маленьку сумочку і навіть дозволяють надіти намисто або браслетик.

Біжутерія, спідниці, сукні, підбори, макіяж - це все допомагає жінці відчувати себе жінкою. Це ті прості речі, які сприяють становленню і розвитку жіночності. Саме вони підсилюють нашу зовнішню відміну від чоловіків. Саме вони додають нам жіночності, легкості.


У красивій сукні вже не так сильно хочеться тягнути три пакети з продуктами з магазину. Хочеться радіти життю, любити і бути коханою.


З побажаннями найкращої весни, ваша Олена Дзюба


Підпишись та пізнай світ разом з Одежинкою
Сервис обратного звонка RedConnect